top of page

Açık Program Tarihleri

SAMSUN'DAN TRABZON'A

3 GECE | 4 GÜN

1 GÜN: : Çarsmaba havalimanı – Fatsa kahvalti- Yason burnu- Yason kilisesi-Boztepe-Ordu
2 GÜN: Ordu - Perşembe yaylası - Aybasti yaylasi - Çambasi yaylası - Giresun
3 GÜN: Giresun - Kuzalan şelalesi - Mavi göl - Kümbet Yaylası- Giresun
4 GÜN: Trabzon - Çal mağarası – Sera gölü - Akçaabat Orta Mahalle- Trabzon havalimanı

  • Whatsapp

Program Detayları

1.GÜN: Samsun Çarşamba havalimanında misafirlerimizi karşıladıktan sonra Fatsa da güzel bir kahvaltı ile güne başlıyoruz, devamında Perşembe ilçesinde bulunan yason burnuna dogru hareket ediyoruz, burada bulunan yason kilisesini ziyaret ettikten sonra, Kısa bir öğle yemeği molası veriyoruz. vakit kkaybetmeden Ordu boztepeden guzel bir manzara eşliginde teleferikle yolculuğumuza devam ediyoruz, gezerek, çay kahve molası konaklamak üzere boztepede bulunan Akamoy otele doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam yemegimiz otelimizde

2.GÜN : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra rotamızı yaylalara çeviriyoruz merkeze yaklaşık 1.5 saatlik uzaklıkta bulunan perşembe yaylasında yayla gezisi ve çay kahve molası ssonrasında çambaşı yaylasina doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. öğle yemeği sonrasında kisa birnyayla gezisi sonrasi,Giresunda bulunan Ziffin otelimize doğru yolculuğumuza devam ediyoruz Akşam yemeğimiz otelimizde.

3.GÜN: Sabah kahvaltısı sonrası bu seferki rotamız Giresun. Giresun merkezden yaklaşık 1.5 saatlik araç yolculuğumuzla beraber kuzalan şelalesine ulaşıyoruz şelale keyfi sonrası mavigölde hem dinlenme hemde öğle yemeği molası veriyoruz. Devamında giresunun en meşhur yaylasında Kümbet yaylasina doğru yolculumuza devam ediyoruz,Yayla gezisi sonrasi konaklamak üzere yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam.yemegimiz otelimizde.

 

4.GÜN: Güzel bir kahvaltı sonrası ve son şehrimiz olan trabzona doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız olan çal mağarası ve sera gölü gezileri olacak, devamında akçaabatta meşhur akçaabat köftesi yemek için öğle yemeği molası veriyoruz. Akçaabat gezimizi Orta Mahallede guzel.bir yürüyüş ve cay kahve molasi ile tamamlayıp trabzon hava limanına doğru devam ediyoruz.

Programa dahil olan hizmetler

Otel konaklamaları

4 sabah kahvaltısı

. Öğle Yemeği

3 akşam yemeği

Transferler

Milli park giriş ücretleri

Rehberlik

Tursab zorunlu sehayat sigortası

KDV

Programa dahil olmayanlar

Oteldeki ve restoranlardaki extralar

Gidiş- dönüş biletleri

Kişisel harcamalar

Müze ve ören yerleri giriş

Öğle yemeği

Kontenjan, Parkur ve Konaklama

Kontenjan: Minimum 8 Maximum 14 kişi

Parkur:

Konaklama:


NOT

Rehber havanın durumuna göre rotada değişiklik yapabilir. Lütfen yanınızda küçük bir sırt çantası, şemsiye, yağmurluk, yürüyüş botu, polar ve yedek kıyafetlerinizi getirmeyi unutmayınız.

bottom of page