top of page

Açık Program Tarihleri
28-31 Temmuz / 1-4 Eylül

SAMSUN'DAN TRABZON'A

3 GECE | 4 GÜN

1 GÜN: SAMSUN HAVALİMANI - BANDIRMA VAPURU - AMAZON KÖYÜ - ŞAHİNKAYA KANYONU
2 GÜN: ORDU- PERŞEMBE YAYLASI - YASON KİLİSESİ - BOZTEPE
3 GÜN: GİRESUN - KUZALAN ŞELALESİ - MAVİ GÖL - KÜMBET YAYLASI
4 GÜN: TRABZON - ÇAL MAĞARASI - ATATÜRK KÖŞKÜ - AYASOFYA CAMİİ - TRABZON H.LİMANI

 

  • Whatsapp

Program Detayları

Samsun havalimanında misafirlerimizi karşıladıktan sonra güzel bir kahvaltı ile güne başlıyoruz.19 mayıs bandırma vapurunda atamızı ziyaret edip, zamanında samsunda yaşadıklarına inanılan amazon kadınlarını ve müzesini geziyoruz. Kısa bir öğle yemeği molası veriyoruz. vakit kaybetmeden şahinkaya kanyonunu gezerek, çay kahve molası sonrası tekkeköyde bulunan radisson blue otelde konaklamak üzere yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra rotamızı orduya çeviriyoruz merkeze yaklaşık 1.5 saatlik uzaklıkta bulunan perşembe yaylasında yayla gezisi ve çay kahve molası sonrasında yason kilisesine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. öğle yemeği sonrasında teleferikle orduyu izleyerek boztepeye doğru çıkıyoruz. Ve konaklamak üzere akamoy otele doğru yolculuğumuza devam ediyoruz

 

Sabah kahvaltısı sonrası bu seferki rotamız Giresun. Giresun merkezden yaklaşık 1.5 saatlik araç yolculuğumuzla beraber kuzalan şelalesine ulaşıyoruz şelale keyfi sonrası mavigölde hem dinlenme hemde öğle yemeği molası veriyoruz. Devamında giresunun en meşhur yaylasında Kümbet yayla evlerinde konaklamak üzere yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

Güzel bir yayla kahvaltısı sonrası ve son şehrimiz olan trabzona doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız olan çal mağarası gezisi sonrası akçaabatta meşhur akçaabat köftesi yemek için öğle yemeği molası veriyoruz. Devamında atatürk köşkü ve Ayasofya cami gezimizi tamamlayıp trabzon hava limanına doğru devam ediyoruz.

Programa dahil olan hizmetler

Otel konaklamaları

4 sabah kahvaltısı

3 akşam yemeği

Transferler

Milli park giriş ücretleri

Rehberlik

Tursab zorunlu sehayat sigortası

KDV

Programa dahil olmayanlar

Oteldeki ve restoranlardaki extralar

Gidiş- dönüş biletleri

Kişisel harcamalar

Müze ve ören yerleri giriş

Öğle yemeği

Kontenjan, Parkur ve Konaklama

Kontenjan: Minimum 8 Maximum 14 kişi

Parkur:

Konaklama:


NOT

Rehber havanın durumuna göre rotada değişiklik yapabilir. Lütfen yanınızda küçük bir sırt çantası, şemsiye, yağmurluk, yürüyüş botu, polar ve yedek kıyafetlerinizi getirmeyi unutmayınız.

bottom of page