EKİBİMİZLE TANIŞIN

Harun Seydioğlu

 

GENEL KOORDİNATÖR

Yeliz Balıkçı

TUR ORGANİZATÖRÜ

Erhan Seydioğlu

DAĞ VE DOĞA REHBERİ

 

Yücelen Seydioğlu

MEDYA SORUMLUSU

ruhun özgürse sen de özgürsün !

  Hayallerinizin ötesine gidip düşüncelerinizden arınacağınız, karmaşalarınızı hatırlanmaz kılacağınız muhteşem bir doğa tatili yapmak istemez misiniz?

 

SENDAGEZ ekibinin uzman rehberliği ile Ayder' in bakir patikalarında yürüyebilir, yaylalada bulut denizlerinin üzerinde hayallere dalabilir, Kavron'un buzul göllerinde yüzmenin tadını çıkarabilir, dünyanın en önemli 100 vadisinden biri olan Fırtına'da fırtına gibi rafting yapabilir, ziplinela turlayabilir, insan sapanının heyecanını yaşayabilir kısacası adrenalinin vücudunuza vereceği hazzı sonuna kadar hissedebilirsiniz. 

  Çevreye hem kültürel olarak hem de doğa sporları kapsamında son derece hakim profesyonel ekibimizle isteğiniz doğrultusunda trekking, foto camping, jeepsafari, camping v.b. programlar hazırlayabilir; muhlama, kete, sarma, baklava gibi yöresel lezzetleri yerinde tadmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

SENDAGEZ ekibi olarak yöremizin doğal güzelliklerinin yanısıra misafirperverliğini de siz değerli konuklarımıza göstermekten mutluluk duyarız. 

 

Haydi sen da gez ki beraber gezelum.