top of page

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Harun Seydioğlu
 
GENEL KOORDİNATÖR

Yeliz Balıkçı Seydioğlu

TUR ORGANİZATÖRÜ

Erhan Seydioğlu

DOĞA REHBERİ

Yücelen Seydioğlu

WEB DESİGNER

ruhun özgürse sen de özgürsün !

  Hayallerinizin ötesine gidip düşüncelerinizden arınacağınız, karmaşalarınızı hatırlanmaz kılacağınız muhteşem bir doğa tatili yapmak istemez misiniz?

 

SENDAGEZ ekibinin uzman rehberliği ile Ayder' in bakir patikalarında yürüyebilir, yaylalada bulut denizlerinin üzerinde hayallere dalabilir, Kavron'un buzul göllerinde yüzmenin tadını çıkarabilir, dünyanın en önemli 100 vadisinden biri olan Fırtına'da fırtına gibi rafting yapabilir, ziplinela turlayabilir, insan sapanının heyecanını yaşayabilir kısacası adrenalinin vücudunuza vereceği hazzı sonuna kadar hissedebilirsiniz. 

  Çevreye hem kültürel olarak hem de doğa sporları kapsamında son derece hakim profesyonel ekibimizle isteğiniz doğrultusunda trekking, foto camping, jeepsafari, camping v.b. programlar hazırlayabilir; muhlama, kete, sarma, baklava gibi yöresel lezzetleri yerinde tadmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

SENDAGEZ ekibi olarak yöremizin doğal güzelliklerinin yanısıra misafirperverliğini de siz değerli konuklarımıza göstermekten mutluluk duyarız. 

 

Haydi sen da gez ki beraber gezelum.

bottom of page