top of page

SAĞLIK VE DİNLENME TURU

4 GECE | 5 GÜN

1 GÜN: Tar deresi bulut şelalesi- Ceymakçur yaylası
2 GÜN: Ceymakçur yaylası
3 GÜN: Kavrun yaylası
4 GÜN: Laz köyleri ve Hemşin köyleri gezileri
5 GÜN:
 Rafting- Trabzon

  • Whatsapp

Program Detayları

Saglık ve dinlenme gezisini sizi gerçekten şaşırtacak bir gezi olarak düsündük.

Trabzon havalimanında buluşma sonrasında, kısa orman içi bir yürüyüş yaparak başlıyoruz ve direk yaylaya doğru yolculugumuza devam ediyoruz.

Çeymakçur yaylasında yoga yaparak güne başlıyoruz, ruhumuzu dinlendirip biraz mola verdikten sonra ,yayla da şifa toplamaya çıkıyoruz birlikte. bögürtlen, frambuaz, yaban mersini.ısırgan otu, ve yayla çayı toplama aktivitemizi tamamlayıp, dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz.

Akşam yemeği sonrasında, soba başında ıhlamur içerek herkes kendinden bir parça bırakıyor diğerine…

Sabah kendi kahvaltını kendın hazırla etkinliğimiz ile güne başlıyoruz, kahvaltı sonrasında nefes terapisi yaparak kendimizi ,ruhumuzu dinlendiriyoruz ve devamında kavrun yaylasına doğru yolculugumuza başlıyoruz, kavrun yaylasında biraz yürüyüş yaptıktan sonra ,otelimizde toplanıyoruz ve yeni aktivitemiz karadeniz yöresel yemek kursu için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. kavrun yaylasında emine abla ile mutfakta yemekler pişirip akşam yemeğimizi kendimiz hazırlıyoruz, ve devamında dışarda ateş yakarak sohbetlerimize devam ediyoruz.

Sabah erkenden uyanıyoruz, ve güzel bir yayla yürüyüşü ile başlıyoruz yeni güne, bugün eğlence günü diyerek aracımızla Hemşin köylerine doğru yolculugumuza başlıyoruz.Köy gezimizde boş durmak yok ,çay toplama zamanıdır diyerek giriyoruz bahçeye ve başlıyoruz çay toplamaya..devamında laz köylerine geçiyoruz ve bostana giriyoruz ,bahçe işleri yaparak günümüzü tamamlıyoruz.

Son günün sabahında fırtına deresinde yoga yaparak güne başlayacağız, güzel bir kahvaltı sonrasında rafting zamanıdır diyerek atacağız kendımızı suya…

Devamında yine güzel bir köy gezisi yaptıktan sonra ,trabzona doğru yolculugumuza devam edeceğiz.

Sağlık ve dinlenme gezisi özel bir gezidir,

Yoga, Nefes terapisi, Bahçe işleri, ve Dere aktivitesi olan bir programdır,

Arkadas gruplarına, aile, ve kapalı gezi isteyen misafirlerimiz bu programa katılabilir

Program için özel hazırlıklar yapılmaktadır

Detaylı bilgi için bize ulaşırsanız seviniriz.

Kontenjan, Parkur ve Konaklama

Kontenjan: Minimum 8 Maximum 14 kişi

Parkur:

Konaklama:


NOT

Rehber havanın durumuna göre rotada değişiklik yapabilir. Lütfen yanınızda küçük bir sırt çantası, şemsiye, yağmurluk, yürüyüş botu, polar ve yedek kıyafetlerinizi getirmeyi unutmayınız.

bottom of page